Odstraňování tetování

Akce LISTOPAD - SLEVA 50% !!!

Odstraňování tetování pomocí přístroje EasyEpil je velice efektivní.

Proč vůbec uvažovat o odstraňování tetování?

Počet lidí, kteří si nechávají dělat tetování, se rok od roku zvětšuje.  Stejně tak se i zvětšuje počet odstraňování tetování.  Poté jak prvotní nadšení a vzrušení opadne, si hodně lidí uvědomí, že udělalo chybu a začnou uvažovat o odstraňování tetování. Velice často lidem právě jejich super cool tetování zabrání tomu, aby se dostali na pracovní pozici v seriozní práci, kde tetování nepřipadá v úvahu. Nebudeme si nic namlouvat - i pohledy některých lidí na ulici, nejsou úplně příjemné.  Obzvlášť, když je tetování ne zrovna vhodně umístěno, nebo jeho podtext vyjadřuje radikálnější názory. V tomto případě je asi třeba začít přemýšlet o odstraňování tetování.

Odstraňování tetování bez jizev - Praha

Jaké se používají Metody pro odstraňování tetování?

Je mnoho způsobů, jak odstranit tetování. Mezi nejpoužívanější techniky k odstraňování tetování patří:
Excision Anesthetic:
Skalpelem se potetovaná kůže vyřízne a následně sešije.
Cover-Ups In:
Neboli česky překrytí. Z čehož jak je patrné se samotné tetování odstraňovat nebude, naproti tomu se však překryje jiným tetováním – tetováním vaší napodobeniny kůže.
Krémy pro odstraňování tetování:
Různé krémy, které se aplikují přímo na tetování.
Dermabraze:
Tetování na kůži se velice podchladí, tím dojde k jejímu zmražení a následně se seškrabuje rotačním kartáčem, či brusnými diamantovými palisády.
Salabrasion:
Více než sto let starý postup. Nejprve se anestetikem tetování a okolní kůže plně znecitliví a pak se na tetování nanáší roztok se slanou vodou. Poté se tetování obrušuje. 
Tattoo Removal Laser:
Odstraňování tetování s novou průlomovou technologií – Laser tatto removal.
Tuto techniku odstraňování tetování laserem vyhledává více a více lidí, jelikož se jedná o nejmodernější technologii která moderní kosmetika nabízí. Při této technologii odstraňování tetování je tetování odstraňováno velice intenzivními pulsy světla které dodává laser. Laserové pulsy zničí inkoustové pigmenty a nepoškodí zdravou kůži.

odstraňování tetování Praha

Jaké jsou Rizika a účinky odstranění tetování?

Excision Anesthetic:
Tato metoda odstraňování tetování je vhodná, pouze jedná li se o menší tetování. Čím větší tetování je odstraňováno,tím je zde větší riziko vzniknutí jizev a infekcí.
Cover-Ups In:
Mnoho lidí upřednostňují tuto metodu odstraňování tetování  pomocí překrytí jiného tetování, před úplnému odstranění tetování, kvůli menší bolesti při zákroku. Pár zkušených tatérů, nebo doktorů poskytuje výborné výsledky,ale bohužel jsou zde jen omezené možnosti překrytí. Ovšem největší nevýhoda této metody je, že provedena může být pouze jednou a nalezení zkušeného člověka k provedení tohoto typu zákroku je poměrně komplikované.
Krémy pro odstraňování tetování:
Celý internetový kosmetický trh nabízí krémy na odstraňování tetování.  Bezpochyby je to nejlacinější způsob jak si tetování odstranit sám. V prodeji jsou krémy jako TatBGone ,nebo Tattoo-off, jejichž výrobci tvrdí, že jsou krémy účinné. Jsou tu však takové názory,že tato metoda pro odstraňování tetování pomocí krémů účinkuje jen tak, že tetování pouze vybledne a to za předpokladů, používáme li tyto krémy na odstraňování tetování bez přestání po dobu několika měsíců, což se ve výsledku vlastně také prodraží, protože se krémy rychle spotřebují.
Dermabraze:
Odstraňování tetování pomocí Dermabraze je velice bolestivé a také dost často neúčinné, jelikož způsobuje kožní krvácení a může zanechávat jizvy. Navíc je zde riziko, že se do ošetřované oblasti dostane infekce.
Salabrasion:
Metoda odstraňování tetování pomocí salabrasion je účinná pouze, jedná li se o povrchové tetování a vyžaduje o něco více léčby a navíc dokáže jen, aby tetování vybledlo – nedokáže jeho úplné odstranění.
Tattoo Removal Laser:
Tato metoda na odstraňování tetování funguje tak, že laserové paprsky produkují krátké pulsy světla přímo na tetování , aniž by byla poškozena kůže, která je pod svrchní vrstvou kůže na které je tetování umístěno, nebo aniž byla poškozena okolní kůže. Pigment, který je v pokožce, pohlcuje tyto světelné pulsy. Tak dochází v pigmentu jejímu rozbití a roztříštění na malé kousky, které jsou poté vylučovány z těla.

Odstraňování tetování s pomocí této úžasné a průlomové technologie se považuje jako nejlepší způsob odstraňování tetování mezi všemi.
Ačkoli tento způsob není nejlevnější a vyžaduje o něco více sezení, tak je na druhou stranu poměrně bezbolestný a hlavně dosahuje vynikajících výsledků! Hlavně to je důvod, proč je o tuto velice spolehlivou metodu odstraňování tetování čím dál tím větší, celosvětový zájem.

odstraňování tetování Praha 3

Nebolí odstraňování tetování?

Chtěli by jste si nechat odstranit tetování,ale máte strach, že vás to bude bolet?
Máte takovéto obavy? Jestli ano, tak se nebojte, není se třeba znepokojovat – objednejte se v našem salonu a vyzkoušejte naše spolehlivé laserové odstraňování tetování. Moderní laserová technologie, umožňuje takřka bezbolestné procedury, což se nedá tvrdit o jiných metodách odstraňování tetování. Proto neváhejte a svěřte se do rukou našich profesionálů. 

Odstraňování tetování - výsledky

K čemu podstupovat nedokonalé a staromódní metody pro odstraňování tetování, když již nežijeme v minulosti ani vývoj technologií nestojí na místě, a díky ní máme daleko spolehlivější varianty jak si nechat tetování odstranit. Není již třeba se vystavovat nebezpečenství jako jsou vzniky jizev nebo infekčního onemocnění. Nemusíte již riskovat se svým vlastním zdravím – máme spolehlivější alternativu odstraňování tetování.
Účinky této metody jen potvrzují tisíce lidí na internetu, kteří si tímto zákrokem osobně prošli a tedy ví o čem mluví. Vyzkoušejte ho i vy a uvidíte že také zaznamenáte výborné výsledky této účinné metody.

 

Odstraňování tetování - cena

Jestli-že patříte k lidem, kteří rádi šetří, pak vyzkoušejte některé negativně hodnocené, zde zmiňované techniky odstraňování tetování. Uvědomte si však že šetříte na své kráse a hlavně na svém zdraví,ale zdraví by podle mého názoru mělo být na prvním místě, tudíž je určitě lepší trochu si připlatit, výměnou za vysokou kvalitu našich specialistů v salonu, kteří dosahují vynikajících výsledků, nežli hazardovat s vlastním zdravím někde v laciných kosmetických salonech či lékařských ordinacích. Ceny nejsou vůbec špatné a vezmeme-li v úvahu kvalitu, tak je určitě lepší si připlatit nějakou tu korunku za kvalitně odvedenou práci než riskovat trvalé znetvoření od levných amatérských výkonů. Nebojte se a svěřte se do rukou našich specialistů.

Velikost

ošetřované plochy

cm2

1.

ošetření

Kč / 1cm2

2.

ošetření

Kč / 1cm2

3.

popř. další

Kč / 1cm2

 pod 10

 180,-

 150,-

 120,-

10 - 20

155,-

 125,-

 95,-

 20 - 30

 135,-

 105,-

 85,-

 30 - 40

 120,-

  90,-

 70,-

 nad 40

 110,-

  85,-

 60,-

Trvalá depilace Praha