New Age Plasma Care

NEW AGE plasma care je novinka v oblasti estetické medicíny - jedná se o nejúčinnější technologii, která cíleně ošetří vaše problematické partie.

Ošetření je určené především pro:

  • zjemnění hlubokých vrásek
  • vyditelné vyhlazení mikrovrásek
  • ošetření akné
  • odstranění pigmentací
  • vyhlazení jizev po akné neštovicích, úrazech
  • nejúčinnější ošetření strií na trhu
  • ošetření celulitidy
  • jediný přístroj, kterým můžeme ošetřit vrásky a povadlou kůži na krku
  • možné ošetření prsou

Ošetření obličeje - NEW AGE plasma care je určena zejména na ošetření vrásek, laxnosti pojivové tkáně, léčbu akné a problémy s pigmentací.

Ošetření těla - NEW AGE plasma care je určena především pro léčbu strií, na podporu mikrocirkulace a vyrovnání laxnosti kůže.

Pro tyto procedury jsme právě pořídili zcela nový a vysoce výkonný ITALSKÝ přístroj NEW AGE PLASMA CARE, který je k dispozici na naší provozovně..

Výsledky

O technologii New Age Plasma Care

New Age Plasma Care je pokročilý přístroj pro profesionální estetiky, věnovaný léčbě strií, vrásek a uvolněné pojivové tkáně.

New Age Plasma Tech generuje plazmové toky, které reagují s biologickou tkání i prostřednictvím specifických mechanismů k dosažení účinného peelingového efektu, reparace, zpevnění a pružnosti a podporuje obranu a posílení tkáně. Plazmová technologie je doprovázena účinnou léčbou infračerveným paprskem, jehož hlavním úkolem je stimulovat buněčný metabolismus a místní mikrocirkulaci.

Vyplňující efekt
plazmové toky stimullují procesy tkáňových náhrad prostřednictvím intenzivní reparace. Biostimulace buněk plazmou je nezbytné v léčbě strií, hlubokých vrásek a uvolněné pojivové tkáně.

Peelingový efekt
plazma generuje vysoké elektrické pole a tím aktivuje proces exfoliace povrchové kůže. Tento mechanismus podporuje okysličení a hydrataci pokožky, která je pak jemná a kompaktní.

Efekt návratu pružnosti
elektrická vodivost plazmatu stimuluje buněčné fyziologické procesy, obnovuje membránový potenciál buněk a následně zlepšuje pevnost a pružnost tkání. Rovněž podporuje odplavení toxických látek z tkáně intra-i extracelulárně.

Efekt ochrany a posílení
plazmové toky stimulují fyziologické procesy buněčné obrany prostřednictvím posílení citlivé a jemné tkáně.

Cena ošetření

Aktuální cenu naleznete v našem ceníku.

Také vám nabízíme odstranění tetování. Odstraňování tetování u nás probíhá bezbolestnou cestou.