Naši partneři

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha Zámečnická pohotovost Praha Máte zámek a nemáte klíč? Zůstaly vaše klíče za zabouchnutými dveřmi? Máte v zámku cizí předmět nebo zalomený klíč? Zabouchli jste si klíčky v autě? Přesně to jsou situace, kdy kontaktujte zámečnickou pohotovost Praha, která poskytuje profesionální a rychlý zámečnický servis. Její profesionální zámečníci jsou mistři svého oboru, pracují nonstop a přijedou za vámi kamkoli v Praze, aby vaše potíže co nejrychleji vyřešili.

 

 

Ruční mytí auta

Ruční mytí autaJestliže hledáte kvalitní automyčku Dejvice nebo kdekoliv v okolí, tak vám můžeme vřele doporučit Automyčku Dejvice, která provádí ruční mytí aut. Tuto myčku najdete v podzemních garážích hotelu International na Praze 6. Pokud využijete ruční mytí aut v automyčce Dejvice, tak budete mile jaké péče se dostalo vašemu autu a to od interiéru až po exteriér.

 

 

Bezpečnostní dveře do paneláku

Bezpečnostní dveře do paneláku<br />
Bezpečnostní dveře jsou nezbytným prvkem pro ochranu vašeho domova, poskytující bezpečí vaší rodině i majetku. Tyto dveře jsou vybaveny speciálními funkcemi, jako jsou pevné zámky a odolné materiály, které zamezují neoprávněnému vstupu. Níže jsou uvedeny výhody, které firma Dveře OK nabízí při pořízení bezpečnostních dveří do paneláku.

 

 

Psychoterapie Praha

Psychoterapie Praha Psychoterapie Praha u Dr. Miriam Kotrusové vám dá příležitost se o sobě dozvědět nové informací. Lze se díky tomu naučit mít rád/a i negativní stránky své osobnosti či začnete opět věřit svému vnitřnímu vědění. Zároveň se vám může povést vnímat i své okolí v jiném světle. Člověk po skončení individuální psychoterapie cítí jedinečný prožitek setkání samého se sebou. Na individuální psychoterapie se Dr. Miriam Kotrusová specializuje.

 

 

 

Deratizace Praha

Deratizace Praha Společnost KF TRANS s.r.o. je jistě vhodnou volbou pro deratizace Praha. Deratizace je proces, při kterém dochází k hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.). Dálší nabízenou službou je dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Rovněž vám mohou nabídnout dezinfekce různých plísní nebo odpadních jímek a žump.

 

 

Marmoleum Praha

marmoleum Praha Společnost Podlahy Praha vám nabízí podlahovou krytinu marmoleum za skvělou cenu. Rovněž v jejich nabídce můžete spatřit i všechny potřebné služby, které s touto podlahou souvisí. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se o podlahovou krytinu, která se skládá ze směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Oproti PVC podlahám je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

 

Podlahy Praha

podlahy Praha Společnost Podlahy Praha s.r.o. se angažuje v oboru prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. Mají pestrou nabídku sortimentu, kde nabízejí dřevěné podlahy, laminátové podlahy, přírodní linoleum a další podlahové krytiny. Mezi jimi nabízenými službami lze například nalézt renovace parket nebo servis schodů. V jejich kamenné prodejně mají nejen PVC podlahy a ostatní krytiny, ale taky i veškeré příslušenství, které k nim patří.

 

 

Folie na sklo

fólie na skloZajímejte se o okenní fólie od Infrasol. Tento článek vám poskytne přehled Fólií na sklo aut a budov od Infrasol. Podrobně vám přiblížíme výhody těchto okenních fólií. Firma vám také může doporučit certifikovaného odborníka na instalaci fólií do vašich oken.

 

Zámečnictví Praha

Zámečnictví PrahaZámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí přímo v hlavním městě Praha. Zámečnictví je otevřené každý den od 6:00 do 20:00. Zámečnická pohotovost se bude jednou jistě hodit každému. Z tohoto důvodu doporučujeme si číslo 601 502 205 uložit do mobilního telefonu a v případě nouze volat. Zámečníci z této firmy mají velké zkušenosti a dokáži si poradit se vším od otevírání aut, přes zabouchnuté dveře až po ostatní zámečnické práce. Spokojenost klientů je pro Zámečnictví Praha to nejdůležitější a lze se na jejich kvality spolehnout stejně jako na naše deratizace Praha.

 

 

Sklenářství Praha - Tomáš Klapka

Sklenářství PrahaTomáš Klapka jako sklenářství Praha funguje na trhu v oboru sklenářských prací již řadu let. Je schopný realizovat zakázky po celé republice, i přestože sídlí v Praze. Pracovníci, kteří s ním dělají jsou kvalifikovanými sklenáři s mnohaletou praxí a svojí práci odvádí vždy kvalitně a zodpovědně. Reagují na každou novinku na trhu a opakovaně rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. V portfoliu služeb vám může nabídnout jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si lze vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

 

Garážová vrata

Garážová vrata Společnost Urban BVP nabízí jak garážová vrata a vjezdové brány, tak i ploty, branky a pohony v široké škále. Veškerá garážová vrata a ostatní produkty z jejich nabídky dodávají včetně instalace. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro velké firemní podniky. Všechny své produkty mají od ověřených dodavatelů, s kterými spolupracují několik let.

Renovace podlah Praha

renovace podlah Praha Společnost Podlahy Praha posoudí nutný rozsah zásahu a vypracuje pro vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Doporučí vám vhodný rozsah renovačních prací. Jejich profesionálové posoudí aktuální stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost rekonstrukce. Zabrání nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika na místě nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.

 

 

Koupelny Praha

koupelny PrahaV roce 2017 otevřená vzorková prodejna Dorint DG Centrum na Žižkově (Praha 3) všem nabízí luxusní koupelny včetně doplňků a příslušenství. Prodejce zde prezentuje vše ohledně luxusních koupelen, jako jsou luxusní vany, luxusní baterie, luxusní radiátory, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty.  Prodejna o rozloze 150m2 zahrnuje luxusní koupelny z koncernu Dornbracht nevyjímaje firmu Alape, která je zárukou kvality právě v tomto oboru. Jejich koupelny mají konstrukce dle nejmodernějších trendů díky nejnovější revoluční technologii, která zaručuje maximální požitek ze sprchování nebo koupele.

 

Schodolezy pro invalidy

Schodolezy pro invalidySchodolez pro invalidy je zdravotnické zařízení, ke kterému lze připevnit invalidní vozík či má schodolez svou vlasní sedačku. Toto zařízení obsahuje elektircký motor a díky tomu s ním můžeme manipulovat bez vynaložení větších fyzických sil. Schodolez doprovodné osobě umožní pohyb s vozíčkářem na schodech. V případě samoobslužného schodolezu Explorer se může dotyčný pohybovat po schodech bez doprovodné osoby. Lze je rozdělit na schodolezy pásové a schodolezy kolečkové.

 

 

Sklenářství Praha

Sklenářství PrahaSklenářství Praha s.r.o je společnost pohybující se na trhu sklenářských prací již přes 20 let. Ve vedení společnosti pracují vzruční sklenáři s praxí a tak vědí o oboru. v kterém podnikají skutečně vše. Jejich zaměstnanci sklenářské práci velmi dobře rozumí a jsme si jisti, že s kvalitou jejich služeb budete spokojeni. Sklenářství Praha sice sídlí v Praze, ale její pole působnosti je po celé České republice.

 

 

 

Deratizace štěnic

Deratizace štěnicDeratizace štěnice, která se správně nazývá dezinsekce štěnic je proces, při kterém dochází k systematickému hubení štěnic. V úvodu bychom ihned zmínili, abyste se o likvidaci štěnic nepokoušeli sami a nechali to opravdu na profesionální firmě. Ať už si vyberete námi doporučovanou firmu Deratizace Praha nebo jinou, tak opravdu toto nechte na odbornících. Pokud budete provádět deratizace štěnic na vlastní pěst, tak nejenže neuspějete, ale situaci ještě můžete zhoršit. Jednak můžete ohrozit vaše zdraví a zdraví vašich domácích mazlíčku, ale především by si štěnice mohli vytvořit částečnou rezistenci a následná profesionální deratizace by byla značně komplikovanější.

 

 

Vjezdové brány

Vjezdové brányUrban BVP je firma poskytující kvalitní a profesionální služby v oblasti BVP (brány vrata ploty). Hledáte-li spolehlivého dodavatele, který se o vás bude starat a vše vám na míru sestaví, tak tato společnost je přesně to, co hledáte. Zaměstnanci firmy Urban BVP jsou velmi vstřícní a na základě požadavků sestaví jakýkoliv projekt pro dodání, instalaci, výrobu plotu, vjezdových bran nebo garážových vrat. Výběr značkového materiálu i kvalitních řemeslných prací od prověřených dodavatelů, je jen jedním z mnoha benefitů firmy. Společnost Urban BVP má na trhu své pevné místo právě díky profesionalitě a kvalitě dodávaných služeb za velmi dobré ceny. Tato firma si rozhodně zaslouží naše doporučení.

 

 

Restaurace Praha 6

Restaurace PrahaRádi byste našli skvělé restaurace Praha 6? Už nehledejte, my vám doporučujeme Hostinec Na Slamníku. Tato hospoda je legendární díky výbornému čepovanému pivu, delikátnímu jídlu a rychlé a ochotné obsluze. V létě na zahrádce ochutnáte grilované chuťovky a večery vám zpříjemní zábava s živou hudbou. A díky všem těmto benefitům je restaurace skvělá i pro pořádání oslav, svateb či jiných setkání.

 

 

Deratizace KO

Restaurace PrahaJestliže zrovna hledáte firmu, která by u vás mohla provést deratizace, tak doporučujeme deratizace KO. V nabídce naleznete kompletní DDD služby - deratizace, dezinsekce, dezinfekce. Konkrétně v oboru deratizací, na kterou se nejvíce zaměřují, vám mohou poskytnout například služby jako je deratizace myší, deratizace potkanů, deratizace krys, deratizace hlodavců, deratizace hmyzu jako jsou deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.