Naši partneři

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha Zámečnická pohotovost Praha Máte zámek a nemáte klíč? Zůstaly vaše klíče za zabouchnutými dveřmi? Máte v zámku cizí předmět nebo zalomený klíč? Zabouchli jste si klíčky v autě? Přesně to jsou situace, kdy kontaktujte zámečnickou pohotovost Praha, která poskytuje profesionální a rychlý zámečnický servis. Její profesionální zámečníci jsou mistři svého oboru, pracují nonstop a přijedou za vámi kamkoli v Praze, aby vaše potíže co nejrychleji vyřešili.

 

 

Psychoterapie Praha

Psychoterapie Praha Psychoterapie Praha u Dr. Miriam Kotrusové vám dá příležitost se o sobě dozvědět nové informací. Lze se díky tomu naučit mít rád/a i negativní stránky své osobnosti či začnete opět věřit svému vnitřnímu vědění. Zároveň se vám může povést vnímat i své okolí v jiném světle. Člověk po skončení individuální psychoterapie cítí jedinečný prožitek setkání samého se sebou. Na individuální psychoterapie se Dr. Miriam Kotrusová specializuje.

 

 

 

Deratizace Praha

Deratizace Praha Společnost KF TRANS s.r.o. je jistě vhodnou volbou pro deratizace Praha. Deratizace je proces, při kterém dochází k hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.). Dálší nabízenou službou je dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Rovněž vám mohou nabídnout dezinfekce různých plísní nebo odpadních jímek a žump.

 

 

Masáže Praha Vršovice

Masáže PrahaV masážním studiu Oblouková na vás čekají zkušené masérky s profesionálním přístupem, které vám poradí, co od masáže Praha čekat a mohou vám vysvětlit benefity dalších masáží v nabídce, mezi které například patří ajurvédská masáž, masáž lávovými kameny či Dornova metoda.

 

Marmoleum Praha

marmoleum Praha Společnost Podlahy Praha vám nabízí podlahovou krytinu marmoleum za skvělou cenu. Rovněž v jejich nabídce můžete spatřit i všechny potřebné služby, které s touto podlahou souvisí. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se o podlahovou krytinu, která se skládá ze směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Oproti PVC podlahám je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

 

Podlahy Praha

podlahy Praha Společnost Podlahy Praha s.r.o. se angažuje v oboru prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. Mají pestrou nabídku sortimentu, kde nabízejí dřevěné podlahy, laminátové podlahy, přírodní linoleum a další podlahové krytiny. Mezi jimi nabízenými službami lze například nalézt renovace parket nebo servis schodů. V jejich kamenné prodejně mají nejen PVC podlahy a ostatní krytiny, ale taky i veškeré příslušenství, které k nim patří.

 

 

Zámečnictví Praha

Zámečnictví PrahaZámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí přímo v hlavním městě Praha. Zámečnictví je otevřené každý den od 6:00 do 20:00. Zámečnická pohotovost se bude jednou jistě hodit každému. Z tohoto důvodu doporučujeme si číslo 601 502 205 uložit do mobilního telefonu a v případě nouze volat. Zámečníci z této firmy mají velké zkušenosti a dokáži si poradit se vším od otevírání aut, přes zabouchnuté dveře až po ostatní zámečnické práce. Spokojenost klientů je pro Zámečnictví Praha to nejdůležitější a lze se na jejich kvality spolehnout stejně jako na naše deratizace Praha.

 

 

Sklenářství Praha - Tomáš Klapka

Sklenářství PrahaTomáš Klapka jako sklenářství Praha funguje na trhu v oboru sklenářských prací již řadu let. Je schopný realizovat zakázky po celé republice, i přestože sídlí v Praze. Pracovníci, kteří s ním dělají jsou kvalifikovanými sklenáři s mnohaletou praxí a svojí práci odvádí vždy kvalitně a zodpovědně. Reagují na každou novinku na trhu a opakovaně rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. V portfoliu služeb vám může nabídnout jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si lze vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

 

Garážová vrata

Garážová vrata Společnost Urban BVP nabízí jak garážová vrata a vjezdové brány, tak i ploty, branky a pohony v široké škále. Veškerá garážová vrata a ostatní produkty z jejich nabídky dodávají včetně instalace. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro velké firemní podniky. Všechny své produkty mají od ověřených dodavatelů, s kterými spolupracují několik let.

Renovace podlah Praha

renovace podlah Praha Společnost Podlahy Praha posoudí nutný rozsah zásahu a vypracuje pro vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Doporučí vám vhodný rozsah renovačních prací. Jejich profesionálové posoudí aktuální stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost rekonstrukce. Zabrání nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika na místě nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.

 

 

Koupelny Praha

koupelny PrahaV roce 2017 otevřená vzorková prodejna Dorint DG Centrum na Žižkově (Praha 3) všem nabízí luxusní koupelny včetně doplňků a příslušenství. Prodejce zde prezentuje vše ohledně luxusních koupelen, jako jsou luxusní vany, luxusní baterie, luxusní radiátory, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty.  Prodejna o rozloze 150m2 zahrnuje luxusní koupelny z koncernu Dornbracht nevyjímaje firmu Alape, která je zárukou kvality právě v tomto oboru. Jejich koupelny mají konstrukce dle nejmodernějších trendů díky nejnovější revoluční technologii, která zaručuje maximální požitek ze sprchování nebo koupele.

 

Schodolezy pro invalidy

Schodolezy pro invalidySchodolez pro invalidy je zdravotnické zařízení, ke kterému lze připevnit invalidní vozík či má schodolez svou vlasní sedačku. Toto zařízení obsahuje elektircký motor a díky tomu s ním můžeme manipulovat bez vynaložení větších fyzických sil. Schodolez doprovodné osobě umožní pohyb s vozíčkářem na schodech. V případě samoobslužného schodolezu Explorer se může dotyčný pohybovat po schodech bez doprovodné osoby. Lze je rozdělit na schodolezy pásové a schodolezy kolečkové.

 

 

Sklenářství Praha

Sklenářství PrahaSklenářství Praha s.r.o je společnost pohybující se na trhu sklenářských prací již přes 20 let. Ve vedení společnosti pracují vzruční sklenáři s praxí a tak vědí o oboru. v kterém podnikají skutečně vše. Jejich zaměstnanci sklenářské práci velmi dobře rozumí a jsme si jisti, že s kvalitou jejich služeb budete spokojeni. Sklenářství Praha sice sídlí v Praze, ale její pole působnosti je po celé České republice.

 

 

 

 

Karavany Praha

Karavany PrahaJestliže jste příznivcem moderního a pohodlného způsobu cestování, tak by vás možná mohly zajímat detaily o firmě Karavany Praha. Tato společnost pronajímá nové obytné vozy a tak nemusíte být zrovna milionáři, abyste mohli vyrazit na dovolenou v karavanu. V případě zájmu o pronájem obytných vozů se podrobné informace dočtete na jejich webu. Půjčovna obytných aut má také na svém webu rezervační systém, kde uvidíte aktuální vytíženost jednotlivých vozů.