Laserová epilace Praha - trvalá epilace

Co je to epilace?

Epilace je vlastně trvalá depilace (neboli odstranění) chloupků z lidského těla.

Holení žiletkou je pracné a přináší spíše krátkodobý účinek. Epilace pomocí voskových pásků vás sice zbaví chloupků na delší dobu, je ovšem bolestivá a k pokožce nešetrná. Proto byl vymyšlen modernější způsob odstranění chloupků – Laserová epilace celého těla.

Námi nabízená fotoepilace je bezbolestná a přináší i dlouhotrvající účinek, který je mnohdy i trvalý. Trvalá epilace se dá aplikovat na tmavé chloupky. Trvalé epilace bývá dosaženo už po 3 až 6 sezeních. Chloupek je totiž buď v období růstu, anebo v období klidu – musíte tedy při epilaci „zastihnout“ všechny chloupky v období růstu, protože fotoepilace je účinná pouze pokud je chloupek v tomto růstovém období. Právě proto je třeba zákrok opakovat, aby bylo dosaženo maximálního účinku laserové epilace. Tímto moderním a revolučním způsobem odstranění chloupků pomocí depilace laserem je možno odstranit až 95% chloupků!

Laserová epilace umožňuje takto odstranit chloupky kdekoliv na těle. Nejúčinnější je fotoepilace v oblasti třísel a podpaží. Tato místa jsou také nejžádanější. Často je využíváno laserové epilace také v oblasti obličeje. Žádané je ovšem také například epilace  lýtek, stehen,  rukou,  zad, břicha či epilace hrudi.

Proč laserová epilace?

Doba se mění a s ní i požadavky na vzhled jednotlivce. Již nežijeme v 80-tých a 90-tých letech, i když by někteří z nás určitě rádi - ať už kvůli dobré hudbě, nebo právě kvůli tomu aby se každý den nemuseli nespočet minut zabývat zkrášlováním své pokožky. Doba si vyžaduje, aby o sebe lidé více pečovali, což zahrnuje i holení nejrůznějších partií na těle. Naštěstí doba pokročila tak moc, že již existuje záchrana času a starostí – Laserová epilace.

Trvalá epilace není jen aktuální téma pro holky, od nichž se naprosto bez výjimky vyžaduje trvalá epilace podpaží, epilace nohou, epilace stehen, epilace intimních partií, a dá-li Bůh, tak pokud možno trvalá epilace celého těla, jak by řeklo 90% všech mužů. Ale epilace je ovšem taky aktuální téma právě i pro muže. Epilace mužů je v posledních letech častější a častější téma – tím pádem je mužská epilace také žádanější a žádanější.

Poslední průzkumy ukazují, že naprostá většina dívek/žen ve věku 15 až 30 let vyžaduje od svých partnerů epilaci podpaží, přičemž 2/3 dotázaných dívek/žen i epilaci intimních partií a 1/5 bezprostředně požaduje depilaci hrudníku. Samozřejmě každá žena má k tomuto tématu svůj individuální přístup, avšak na této ukázce můžeme vidět, že obecný názor na mužskou epilaci je velice aktuální stejně, jako je velice aktuální trvalá epilace celého těla u žen.

Laserová epilace - výhody

 • Laserová epilace je rychlá
 • Laserová epilace je efektivní
 • Laserová epilace je bezbolestná
 • Laserová epilace je klinicky ověřená
 • Laserová epilace je vhodná pro muže i ženy
 • Laserová epilace je světová špička v odstraňování chloupků

Pro koho je laserová epilace určena?

Depilace laserem - trvalá epilace je určena pro každého, kdo má nežádoucí tmavé chloupky kdekoliv na těle. Laserová epilace nemusí přinést žádoucí efekt u odstranění světlých chloupků, jejich tloušťka se však výrazně zeslabí. Cibulka chloupku musí být v aktivní vývojové (růstové) fázi, aby vstřebala energii, kterou následně budou laserovou epilací trvale poškozeny zárodečné buňky a tím znemožněn růst chloupku.
 

Laserová epilace Praha - ceník

   

Epilovaná část

 

Cena

E1

 

Podpaží

 

490,-

E2

 

Třísla - mimo plavky (bikini line )

 

800,-

E3

 

Třísla - komplet ( brazílie )

 

950,-

E4

 

Třísla - komplet + okolí recta

 

1150,-

E5

 

Předloktí

 

900,-

 

Laserová epilace - fotoepilace - video

Fotoepilace - kontraindikace, aneb kdy jí neprovádět

Ač je laserová epilace zákrok bezpečný, je třeba se jí v řadě případů vyvarovat. Fotoepilace totiž není vhodná pro těhotné či kojící matky, dále v případě užívání hormonů nebo fotosenzitivních léků v posledních 6 týdnech (jedná se např. o Vitamin A či K), po opalování v posledních 20 dnech, po epilaci v posledních 3 dnech. Zákrok rovněž nemohou podstoupit epileptici. Stejně tak otevřené rány a zarudlá pokožka neumožňují provést laserovou epilaci.

Těhotenství a kojení, opalování v posledních 20ti dnech, epilace v posledních třech dnech, zarudlá pokožka, přítomnost zanícení kůže či otevřených ran, epilepsie, užívání fotosensitivních léků, jako Vitamin A nebo K v posledních 6 týdnech, užívání hormonů.

Easy Epil Flash+ by neměl být používán:

 • na tetování nebo mateřská znaménka ( pokud nejsou zakrytá ) nebo opar, pokud nebyl ošetřen Zoviraxem před použitím
 • po rakovině a při zhoubných nádorech jen po dohodě s lékařem
 • po chemoterapii nebo radioterapii v posledních třech měsících
 • při přítomnosti kovových předmětů v těle jako jsou kardiostimulátor, přístroje proti inkontinenci, inzulínové pumpy a protetika
 • v případech, kdy jsou známy skutečnosti, které by učinily ošetření nebezpečným, např. vaskulární nemoci ( cévní nemoci )

Ošetření není možné považovat za definitivní, ale může být klasifikováno za persistentní - trvalé. Ošetření může být prováděno opakovaně, pokud to bude nutné. Epilovaná místa mohou mírně zarudnout, v krajním případě se může objevit popálení stejné jako např. od sluníčka.

Přístroj na fotoepilace Easy Epil Flash+ se při zhoubném nádoru a po rakovině smí používat pouze se souhlasem lékaře.

Také vám nabízíme odstranění tetování. Odstraňování tetování u nás probíhá bezbolestnou cestou.