Omlazení pleti - fotorejuvenace

Jedná se o šetrné zahřívání škáry nízkými dávkami světelné energie. Zdrojem světla je intenzivní pulzní světlo (IPL).

V případě přístroje EasyEpil při tomto programu navíc používáme možnost záblesku - Triple shot. Zahříváním dochází k povzbuzení buněk, které produkují kolagenní vlákna. Tím je probuzena nová tvorba kolagenu, vyhlazují se drobné vrásky a pleť se vypíná. Světelná energie je částečně pohlcena v rozšířených žilkách obličeje, čímž dojde k jejich zatavení a následně v několika týdnech k jejich vstřebání. Při fotorejuvenaci jsou částečně odstraněny i pigmentové skvrny na kůži.

K zahojení po fotorejuvenaci dochází asi po 7-14 dnech.

Proč začít uvažovat o omlazení pleti?

Omlazení pleti, neboli rejuvenace je čím dál tím častěji vyhledávaná služba především mezi ženami středního věku. S přibývajícím věkem vaše pokožka stárne a mnění svou strukturu – ztrácí pevnost, pružnost a hebkost. Navíc působí celkově unaveným dojmem. Samozřejmě každý má jiné genetické předpoklady – někomu stárne pleť až později, ale co si budeme povídat, po čtyřicítce nikdo nemá pleť jako za mlada, ale všichni by jistě uvítali, kdyby tomu tak bylo, jenže to právě není vůbec nemožné, právě naopak. Omlazení pleti je nyní realita díky technologickému pokroku dnešní doby. Proto o omlazení pleti nemusíme jen snít, ale můžeme si dopřát opět svěží vizáž. Každý se přece chceme líbit!

Proč dochází ke stárnutí pleti?

Po dosažení 40-ti let. Se kůže ztenčuje a začíná být poněkud povadlejší a bledší. V důsledku toho přibývají a prohlubují se vrásky. Příčinou těchto jevů není jen životospráva člověka, ale i genetika a dědičnost. Hlavně se v tomto věku již snižuje aktivita hormonů, což způsobuje, že se pokožka výrazně hůře a déle regeneruje a zároveň se snižuje tvorba kolagenních a elastinových vláken. Díky tomu se struktura pleti povolí a tím dochází k ochabnutí pleti a kontur obličeje. Proto lidé vyhledávají kliniky pro omlazení pleti a nechávají si dělat omlazení obličeje, k jejich opětovně svěžímu vzhledu.

Jak funguje postup omlazení pleti pomocí EasyEpil?

Omlazení pleti pomocí EasyEpil funguje tak, že se šetrně zahřívá škára nízkými dávkami světelné energie. Zdrojem světla je intenzivní pulzní světlo (IPL).
V případě přístroje EasyEpil při tomto programu navíc používáme možnost záblesku - Triple shot. Zahříváním dochází k povzbuzení buněk, které produkují kolagenní vlákna. Tím je probuzena nová tvorba kolagenu, vyhlazují se drobné vrásky a pleť se vypíná. Světelná energie je částečně pohlcena v rozšířených žilkách obličeje, čímž dojde k jejich zatavení a následně v několika týdnech k jejich vstřebání. Při fotorejuvenaci jsou částečně odstraněny i pigmentové skvrny na kůži.

Je omlazení pleti bolestivé?

Pokud si chcete nechat udělat omlazení pleti, či omlazení obličeje, ale bojíte se, že to bude bolestivé a proto se raději rozhodnete svůj záměr neuskutečnit, tak vás můžeme ujistit, že omlazení pleti a omlazení obličeje není nikterak bolestivé, jelikož intenzivní pulzní světlo, je šetrné k vaší pokožce, při jejím zahřívání – u světelných impulzů můžete pociťovat pouze pocit tepla, nebo drobné štípání. Po zákroku občas sice pleť mírně zrudne, ale to je u procesu omlazení pleti naprosto normální a během pár dní vaše pokožka dostane opět normální barvu. 
Proto se nemusíte omlazení pleti obávat a můžete se bez obav svěřit do rukou specialistů v našem salonu krásy.

Jaké jsou vedlejší účinky omlazení pleti?

Vedlejší účinky omlazení pleti jsou z při správném nastavení přístroje pro omlazení pleti jen velice vzácné a ojedinělé, to bývá většinou zarudnutí kůže, či mírné napuchnutí kůže, ale tyto příznaky z pravidla rychle zmizí. Po provedení zákroku je nutno se nějakou dobu mazat na slunci krémem s větším UV faktorem – před omlazením pleti nebo po omlazení pleti by pokožka neměla být vystavena slunečním paprskům nebo působení solária.

Omlazení pleti – výsledky

Co umí přístroj EasyEpil na omlazení pleti?

  • zjemnění hlubokých vrásek
  • vyhlazení mikrovrásek
  • vyhlazení jizev po neštovicích, úrazech a akné
  • rozjasnění unavené pleti
  • odstranění pigmentových skvrn
  • hloubková regenerace kůže
  • k odstranění červených žilek

Omlazení pleti – Závěr

Nikdo nejsme mlád věčně – naše tělo stárne a s ním i naše pleť. Naše stáří zpět nevrátíme, ale díky moderním technologiím můžeme podstoupit omlazení pleti a vrátit tak nynější podobu naší pleti na její podobu před „X“ lety kdy ještě vypadala krásná a svěží.  Udělejte něco pro svou zdravou krásu a sebevědomí – objednejte si fotoomlazení u našich specialistů v salonu a ciťte se opět mladě!

Ceník

     

Epilovaná část

 

Cena

 

R1

 

Obličej

 

1550,-

 

R2

 

Krk

 

650,-

 

R3

 

Obličej + krk

 

1950,-

 

R4

 

Dekolt

 

750,-

 

R5

 

Ruce

 

700,-

Také vám nabízíme odstranění tetování. Odstraňování tetování u nás probíhá bezbolestnou cestou.