Odstranění permanentního make-upu

Špatně provedený pernamentní make-up může být problém

Praha je plná salonů, které poskytují pernamentní make-up i odstranění pernamentního make-upu. Je více než na místě pečlivě si vybrat kosmetický salon kde si necháte pernamentní make-up udělat.  Neprofesionálně provedený pernamentní make-up je občasnou nepříjemnou záležitostí, která vám rozhodně radost neudělá. Pokud jste zvolili špatný salon a pernamentní make-up není podle vašich představ, tak nezoufejte – nebudete celý život vypadat tak, jak nechcete. Je zde možnost odstranění pernamentního make-upu u nás v profesionálním salonu. Je to sice velice obtížné a zdlouhavé, ale zvolte si nakonec sami, zda o odstranění pernamentního make-upu stojíte nebo ne, ale určitě budete souhlasit, že špatně provedený pernamentní make-up je jako pěst na oko. Je tedy potřeba řešit odstranění pernamentního make-upu.

Jak se provádí Odstranění pernamentního make-upu pomocí laseru

Odstraňování pernamentního make-upu probíhá tak, že se pernamentní make-up nechá vystavit laserovým paprskům, které produkují krátké pulsy světla přímo na pernamentní make-up , aniž by byla poškozena kůže, která je pod svrchní vrstvou kůže na které je pernamentní make-up umístěn, nebo aniž byla poškozena okolní kůže. Pernamentní make-up, který je „vytetovaný“ v pokožce pohlcuje tyto světelné impulsy a tak dochází k rozbití pigmentu,  který se následně roztříští na malé kousky které tělo postupně vylučuje.

Jak to vypadá po odstranění pernamentního make-upu?

Velkou výhodou odstranění pernamentího make-upu laserem je, že kůže není výrazně poškozena – může dojít k jejímu mírnému zčervenání, místy otoku. Tyto příznaky však rychle ustupují. Po tomto ošetření nedochází k tvorbě jizev, avšak ošetřené místo je třeba po provedení zákroku chránit vysokým faktorem s UV filtrem 50 a více, před slunečním zářením. Nedoporučuje se též návštěva solária, pokud ho navštívit chcete, též se musíte chránit filtrem 50 a více a to v obou případech po dobu několika týdnů.

Ceník odstranění pernamentního make-upu

Cena za kosmetické oštření u našich specialistů v salonu je zde:
Ceník odstranění pernamentního make-upu

Také vám nabízíme odstranění tetování. Odstraňování tetování u nás probíhá bezbolestnou cestou.