Odstranění tetování

Kdy začít uvažovat o odstranění tetování?

Tisíce jedinců si každý rok pořídí tetování a každý rok se jejich počet zvyšuje, stejně tak se i zvyšuje počet odstranění tetování.  Po počátečním nadšení a vzrušení, si velké množství lidí uvědomí, že se dopustili chyby a chce si nechat tetování odstranit. Mnohým lidem právě jejich tetování brání tomu, aby dostali místo ve seriozní práci, kde jsou tetování nepřípustná. Nepříjemné pro někoho také mohou být pohledy některých lidí na ulici, zvlášť, je-li tetování nevhodně umístěno, nebo vyjadřuje-li radikální názory. V takovém případě je třeba začít uvažovat o odstranění tetování.

Odstranění tetování bez jizev - Praha

Ukázka odstranění tetování laserem

Odstranění tetování - metody

Existují různé způsoby, jak odstranit tetování. Některé z technik odstranění tetování jsou například:

Odstranění tetování metodou Dermabraze:

Zmrazí se kůže a tetování se začne seškrabovat rotačním kartáčem nebo brusným diamantovým palisády.

Odstranění tetování metodou Salabrasion:

Je staletí stará technika.  Pomocí anestetika se znecitliví ošetřovaná oblast a poté se roztok se slanou vodou aplikuje na tetování a následně se pokožka obrušuje.

Odstranění tetování metodou Excision Anesthetic:

Metoda odstranění pomocí skalpelu a následné sešití kůže.

Odstranění tetování metodou Cover-Ups In:

Tato metoda nahradí tetování novým tetováním (překryje ho tetováním v podobě kůže)

Krémy pro odstranění tetování:

Krémy které se nanášejí opakovaně na tetování.

Odstranění tetování laserem - Tattoo Removal Laser:

Odstranění tetování pomocí nové revoluční laserové technologie.
Při této poměrně nové revoluční technologii odstranění tetování laserem, kterou vyhledává čím dál tím více lidí je tetování vystaveno intenzivním pulsům světla dodané laserem. Tyto laserové pulsy ničí inkoustové pigmenty, přičemž nepoškozuje okolní kůži.

Jaké jsou Rizika a účinky?

Odstranění tetování metodou Dermabraze:

Tento Postup odstranění tetování je velmi bolestivý a často se ukáže jako neúčinný, protože způsobuje krvácení kůže a může zanechat jizvy. Navíc je zde riziko infekce.

Metodou Salabrasion :

Tato metoda odstranění tetování je účinná pouze v případě povrchových tetování a vyžaduje více léčby, navíc je úspěšná pouze v blednutí tetování a ne jeho úplném odstranění.

Metodou ExcisionAnesthetic:

Tento  postup odstraňování tetování je ideální pouze pro menší tetování, čím větší tetování je odstraňováno, tím větší je riziko jizev a infekcí.

Metodou Cover-Ups In:

Někteří lidé dávají přednost tomuto odstranění tetování překrytím jiného tetování, nežli úplnému odstranění tetování z důvodu menší bolesti při zákroku. Někteří zkušení tatéři nebo doktoři poskytují vynikající výsledky, nicméně máte omezené možnosti překrytí. Největší nevýhoda této metody je, že může být prováděna pouze jednou a nalezení umělce pro provedení takového zákroku je dost obtížné.

Metodou Krému pro odstranění tetování:

Internetový Trh nabízí krémy odstraňující tetování. Je to nejlevnější způsob jak si tetování odstranit sám. Nabízí krémy, jako jsou Tattoo-off, nebo TatBGone, jejichž výrobci tvrdí, že jsou účinné v blednutí tetování.
Existují názory, že tento způsob pomocí krémů účinkuje tak, že tetování bohužel jen vybledne a to ještě za předpokladu, že tyto krémy na odstranění tetování nepřetržitě používáte několik měsíců.

Odstranění tetování laserem - Tattoo Removal Laser:

Laser produkuje krátké pulsy světla na tetování, které prochází vrchní vrstvou kůže, aniž by ji poškodily. Tyto pulsy jsou pohlcovány pigmentem v pokožce, přičemž dochází k roztříštění pigmentu na miniaturní částice, které sou následně vylučovány z těla.
Odstranění tetování pomocí této nové revoluční laserové technologie je považováno za nejlepší metodu mezi všemi, jak se zbavit nechtěného tetování. Ačkoli je o něco nákladnější a vyžaduje více sezení, je tento proces poměrně bezbolestný a dosahuje vynikajících výsledků. To je také důvod proč se zájem o tuto spolehlivou metodu odstranění tetování velice intenzivně šíří po celém světě.

odstranění tetování Praha

Bolí odstranění tetování?

"Chci si nechat odstranit tetování, ale bojím se, že to bude bolet."

Jestli je tohle váš případ pak se není třeba znepokojovat. Po ošetření laserovým odstraněním tetování, kůže zčervená a místy dojde k narušení jejího povrchu, které se však za několik týdnů zahojí.
Proto neváhejte a objednejte si naše spolehlivé laserové odstranění tetování v Praze.  Díky laserové technologii kdy proudy laseru ničí pigment, procedury takřka vůbec nebolí, na rozdíl od jiných metod. Svěřte se do rukou našich specialistů, kteří používají jeden z nejmodernějších přístrojů na odstranění tetování pod sluncem – Laser PureSkin.

Odstranění tetování laserem

Výsledky odstranění tetování

Proč podstupovat zastaralé a nedokonalé metody odstranění tetování, když se doba již dávno posunula a máme spolehlivější řešení? Proč se vystavovat vysokému riziku vzniku jizev či infekčnímu onemocnění? Proč riskovat se svým zdravím, když již máme spolehlivou metodu řešení?
Účinnost laserového odstranění tetování potvrzují i reference lidí na internetu, kteří tímto zákrokem prošli. Vyzkoušejte si ho na vlastní kůži i vy a zaznamenáte vynikající výsledky!

odstranění tetování Praha 3

Cena odstranění tetování

Pokud chcete ušetřit na své kráse a svém zdraví, můžete vyzkoušet některé zmiňované záporně hodnocené metody odstranění tetování.  Pro mě osobně je zdraví na prvním místě a tudíž si myslím, že je lepší nebát se trochu si připlatit za vysokou kvalitu a vynikající účinky našich profesionálů v salonu, nežli riskovat se svým vlastním zdravím, vždyť ceny nejsou v porovnání s kvalitou o nikterak vyšší, tudíž se vyplatí připlatit si nějakou tu kačku za kvalitně odvedenou práci na vašem těle a užít si pocit jistoty v rukou našich profesionálů.
Cena odstranění tetování laserem v naše salónu v Praze je zde:

Velikost

ošetřované plochy

cm2

1.

ošetření

Kč / 1cm2

2.

ošetření

Kč / 1cm2

3.

popř. další

Kč / 1cm2

 pod 10

 180,-

 150,-

 120,-

10 - 20

155,-

 125,-

 95,-

 20 - 30

 135,-

 105,-

 85,-

 30 - 40

 120,-

  90,-

 70,-

 nad 40

 110,-

  85,-

 60,-


Odstranění tetování - video