Depilace laserem Praha

Proč depilace laserem?

Depilace laserem je užívána k odstranění - trvalé redukci nežádoucího ochlupení. Depilace laserem je vlastně trvalá epilace

Ať se nám to líbí či ne, doba našich maminek a tatínků pokročila a s ní i nové módní trendy. Teď už si asi ani nedokážeme ve společnosti představit dívku s nevyholeným podpažím, nebo dívku s chlupatýma nohama.  Ale tím požadavky na vyholení partií nekončí, doba opět pokročila a od holek se vyžaduje pokud možno nejlépe depilace celého těla. Dává to tak pocit něžnosti a čistotnosti dívky. Depilace těla není jen aktuální téma pro dívky, ale v posledních letech dokonce i pro muže od nichž je též vyžadováno, aby o sebe více pečovali.  Muži ženám nařizují depilaci těla a ženy přirozeně od mužů vyžadují poslední dobou čím dál častěji též depilaci určitých partií.

Podle posledních průzkumů naprostá většina dívek/žen od věku 15-30 vyžaduje od svých partnerů depilaci podpaží, přičemž 2/3 dívek/žen i depilaci intimních partií a 1/5 žen požadují depilaci hrudníku. Samozřejmě přístup vašich protějšků k depilaci vašeho těla je individuální, nicméně se zde potvrzuje, že depilace těla je jak u mužů, tak u žen velice aktuální a žádaná.

U jakých partií se depilace laserem provádí?

Druhy depilace těla, které se provádějí:

 • depilace obličeje
 • depilace nohou
 • depilace třísel
 • depilace celého těla
 • depilace přirození
 • depilace hýždí

Trvalá depilace laserem pomocí Easy Epil Flash+

Depilace laserem pracuje na principu selektivní fototermolýzy – laserový paprsek je sveden pigmentem do vlasové cibulky. Pomocí Tepelné energie laseru jsou zničeny pouze ty vlasové cibulky, ve kterých je přítomen pigment, neboli které jsou v době ošetření v růstové fázi. Vzhledem k tomu, že v době ošetření je v růstové fázi vždy jen určitý počet chloupků, je třeba ošetření opakovat cca 4x až 6x s odstupem několika týdnů. Výsledek ošetření je individuální a závisí na mnoha faktorech: fototypu pokožky, barvě chloupků a zejména na hormonální hladině testosteronu klienta. Nicméně depilace laserem je vskutku nová metoda, která se začala používat s vývojem laserových technologií a je bezpochyby nejlepší metodou pro trvalou depilaci, která se za velice krátkou dobu rozšířila do celého světa.

Kdy by se depilace laserem – neměla provádět?

Depilace laserem je sice bezpečná, ale v jistých situacích by se provádět neměla. Depilace například není vhodná pro kojící, nebo těhotné matky, poté by se také depilace neměla provádět, jestliže jste užili v posledních 6-ti týdnech hormony, nebo fotosenzitivní léky. Depilace není vhodná též, pokud jste se opalovali v posledních 20-ti dnech, či po předešlé laserové depilaci v posledních 3 dnech. Trvalou depilaci rovněž nemohou podstoupit lidi s epilepsií. Obdobně otevřené rány a zarudlá pokožka neumožňují laserovou depilaci.

Zákrok pomocí Easy Epil Flash+ není vhodný pokud:

 • Chcete depilaci aplikovat na oblast vašeho těla, na kterém se vyskytuje tetování,,nebo mateřské znaménko (pokud nejsou zakrytá), nebo opar, pokud  ovšem nebyl před depilací ošetřen Zoviraxem.
 • Při zhoubných nádorech a po rakovině se je třeba poradit se svým lékařem
 • Pokud jste podstoupili v uplynulých třech měsících radioterapii nebo chemoterapii
 • Pokud máte v těle kokový přístroj, například kardiostimulátor, inzulínové pumpy atd.
 • Pokud jsou známy skutečnosti, které by učinily ošetření nebezpečným - jako například nějaké cévní onemocnění.

Depilace laserem – Shrnutí

Všichni se chceme líbit, a proto chceme vypadat k světu. Ovšem přiznejme si, že každodenní holení nám ve výsledku zabere opravdu hodně času a jak je známo – Čas jsou peníze!
Tudíž na nic nečekejte a objednejte si trvalou depilaci u nás v salonu. Kontaktujte naše specialisty, svěřte se do jejich profesionálních rukou a ciťte se každý den svěží, čistí a přitažliví bez zbytečného každodenního holení. Trvalá depilace Praha je tu pro vás.

Depilace laserem- video

Depilace laserem – ceník

Aktuální ceny naleznete zde: ceník trvalé depilace

Depilace laserem - další služby

Odstranění tetování
Omlazení pleti
Laserová epilace
Léčba akné
Léčba lupenky 
Odstraňování tetování 
Odstranění pernamentního make-upu 
Depilace laserem
Depilace obličeje
Depilace přirození
Depilace brady
Depilace v podpaží
Depilace břicha
Depilace hrudníku
Depilace rukou