Depilace knírku

Depilace knírku – základní informace:

Jak a kdy se lze objednat na depilaci?
Objednání se na depilaci lze provést pomocí emailu či telefonicky (případně osobně). Při telefonické domluvě postačí zavolat pár dnů před zákrokem, při emailovém kontaktu se doporučuje rezervace alespoň týden předem.

Pokud dorazím ve smluvený čas, mohu jít hned na řadu?
Ano, standardně nemusíte na cokoliv čekat a můžete jít hned na řadu.

Jaká je doba po kterou budou vaši specializovaní pracovníci zákrok provádět?
Naši specializovaní pracovníci každý zákrok provádějí přibližně 10 minut.

Jaké jsou pokyny ohledně depilovaného místa před příchodem na zákrok?
Depilované místo by mělo být čisté a to jak hygienicky tak kosmeticky. Neměla by být na něm aplikována jakákoliv kosmetika (včetně krémů, voňavek atd.)

Je nezbytně nutné nějakou dobu po zákroku na místě vyčkat?
Není nezbytně nutné na nic čekat, není ovšem zakázáno pokud má klient potřebu si odpočinout, čekací místnost využít i po zákroku.

Je nezbytně nutné zákrok opakovat?
Pro nabytí požadované účinnosti je zákrok nezbytně nutné minimálně 3 krát opakovat.

Jak dlouho přibližně zůstane pokožka po provedení depilace knírku hladká?
To jak dlouho depilace knírku vydrží, záleží na mnoha prvcích. Jednak na schopnosti regenerace poškozeného kořínku, nebo na typu pleti. Dále záleží na použitých přístrojích a zkušenostech odborného pracovníka, který depilace knírku provádí. V našem studiu máme na depilace knírku nejmodernější IPL přístroj a odborní pracovníci kteří depilace provádějí, jsou školení a zkušení profesionálové.

Kolik depilace knírku stojí?
Cena depilace knírku je za cenu 290,- Kč. Ceny všech depilací lze vidět zde.

Je trvalá depilace knírku aktuální i pro muže?

Depilace knírku je především aktuální spíše pro ženy, ovšem může nastat situace kdy je depilace knírku aktuální i pro muže. Například pokud díky opožděnému vývoji nebo vrozené dysfunkci vousy rostou například jako pouhé "chmýří" či rostou velice nepravidelně. I muži se chtějí líbit a vypadat upravení. Proto není depilace knírku tabu ani u mužů.

Depilace knírku za pomocí "síly"

Pokud jste již tento styl depilace knírku za pomocí pinzety a vlastní "síly" vyzkoušeli, jistě jste mohli poznat, že je tento způsob depilace knírku poněkud bolestivý, jelikož je obličej moc citlivý. Vytrhávání si chloupků pinzetou se nezdá být jako nejlepší způsob a to z důvodů již zmíněné bolestivosti a také díky riziku vzniku nežádoucích prvků na obličeji, jako je například vyrážka z podráždění pokožky. Depilace knírku se nejlépe provádí snadno a jednoduše pomocí IPL depilace. Tento způsob depilace knírku má dlouhotrvající účinek a je zcela bezbolestný. Objednejte se nyní – není nic jednoduššího. Těšíme se na vaši návštěvu.

Depilace knírku - další služby

Odstranění tetování
Omlazení pleti
Laserová epilace
Léčba akné
Léčba lupenky 
Odstraňování tetování 
Odstranění pernamentního make-upu 
Depilace laserem
Bezbolestná depilace
Depilace brady
Depilace chloupků na obličeji
Depilace horního rtu