Bezbolestná depilace

Bezbolestná depilace – základní informace

Kdy se mám objednat?
Objednává se zpravidla pár dní před zákrokem.

Jak dlouho musím čekat, než budu k zákroku přijat?
Objednaní klienti nemusí čekat, jelikož jdou na řadu ihned.

Jak dlouho zákrok trvá?
Doba zákroku se pohybuje okolo 5ti minut.

Při depilaci obličeje, mohu mít při zákroku make-up nebo krém/olej na opalování?
Ne, při zákroku není dovoleno mít na tváři make-up ani žádný další přípravek, který by depilace partií obličeje znemožňoval. Pokud však chcete přijít s make-upem, není to žádný problém - máme u nás k dispozici kvalitní odličovací kosmetiku. 

Musím po zákroku ještě čekat?
Ne, po zákroku můžete ihned odejít.

Je zapotřebí zákrok opakovat? Případně kolikrát.
Ano, zákrok je nutno přibližně 3 - 6x opakovat.

Jakou dobu po zákroku depilace vydrží?
Tato informace je velice specifická pro každý individuální případ zvlášť. Záleží zde na mnoha faktorech jako je například typ pokožky, schopnost regenerace kořínků a dalších. Proto přesnou dobu nelze bezpečně určit. Kdokoliv kdo tuto dobu po zákroku udává, slibuje něco, co nemůže zaručit. Někomu depilace vydrží například v řádu měsíců, zatímco někomu jinému může depilace vydržet klidně i rok. Naše depilační studio má za cíl, aby efekt trvání byl co možná nejdelší. To se nám díky našim dlouhodobým zkušenostem a kvalitním přístrojům daří celkem dobře.
 

Ceník
Toto jsou ceny základních depilací obličeje (ceny jsou pouze orientační a mohou mírně lišit)

horní ret 290,- Kč
brada 350,- Kč
kotlety 350,- Kč
tváře 450,- Kč

Ceny ostatních zákroků a partiií těla najdete na stránce Trvalá depilace ceny

Bezbolestná depilace – Proč se nechat depilovat?

Bezbolestná depilace je oblíbený způsob jak se zbavit drobných nedokonalostí svého těla odstraněním přebytečných chloupků. Dnešní společnost depilaci přímo vyžaduje. Určené mravní standarty dávají představu, kde a jak by měli ženy provést úpravu chloupků, aby vypadaly dobře. Bezbolestná depilace je tedy velice vyhledávaná a oblíbená procedura. Tyto standarty jsou ovšem hlavně v posledních letech aktuální nejenom pro ženy ale i pro muže. Bezbolestná depilace se tedy stává čím dál tím více aktuálnější i pro ně. Bezbolestná depilace může být provedena za účelem zkrášlení ale i praktičnosti. Například pro sportovce je bezbolestná depilace naprostou samozřejmostí a téměř nutností k vykonávání některých vrcholových sportů, jako je například cyklistika nebo plavání.

Nejrozšířenější depilační techniky

Bezbolestná depilace nebo spíše depilace obecně má mnoho způsobů aplikací. Mezi nejznámější depilační techniky patří:

  • depilace voskem
  • depilace cukrovou pastou
  • depilace laserem
  • depilace krémem

Depilační techniky se liší jak cenou, tak depilovanými partiemi. Lze provádět například depilace podpaží, depilace obličeje, depilace zad, depilace chloupků na obličeji a další. Depilační techniky se také liší případným vedlejším efektem při například neúspěšném pokusu o depilaci. Ne všechny techniky se dají označit termínem "bezbolestná depilace".

Bezbolestná depilace – Je depilace voskem bezbolestná?

Práh bolesti může mít samozřejmě každý trochu jinde, ale depilace voskem zpravidla není bezbolestná depilace, jelikož se chloupky odtrhávají pomocí pásků, na kterých je nános vosku. Záleží také samozřejmě na partii, která je ošetřována a na citlivosti, případně statečnosti každého jednotlivce. Choulostivé části těla jako je například obličej, podpaží a intimní partie jsou pro depilaci voskem naprosto nevhodné a měly by se řešit pomocí bezbolestné depilace. Bezbolestná depilace se provádí laserem pomocí přístroje IPL, kterým naše studio disponuje. 

Bezbolestná depilace – Je epilace cukrovou pastou bezbolestná?

Depilace cukrovou pastou je v podstatě méně bolestivá, šetrnější a levnější alternativa, využívá však podobných principů jako depilace voskem, kterou nahrazuje. Ačkoli je tedy méně bolestivá než depilace voskem, bezbolestná depilace to ještě rozhodně není.

Bezbolestná depilace – Je depilace laserem bezbolestná?

Za normálních okolností může být depilace laserem (neboli epilace) i velice bolestivá – někdy může být dokonce bolestivější než ostatní depilační techniky. Naše studio ovšem díky modernímu přístroji IPL dokáže provádět bezbolestné depilace snadno a efektivně. Bezbolestná depilace v našem depilačním studiu je opravdu bez bolesti…

Bezbolestná epilace vs. bezbolestná epilace

Depilací se rozumí jednorázové odchlupení určité oblasti těla. Bezbolestná depilace může být v podstatě jen "prosté" holení – jelikož jde o odstranění viditelných chloupků bez jejich kořínků.  Může se však jednat nějakou specifičtější depilační techniku - například o depilaci voskem či depilaci cukrovou pastou. Bezbolestná depilace pomocí těchto dvou technik spíše nelze provést. Tyto dvě konkrétní depilační techniky odstraňují pouze samotné chloupky a tak brzo chloupky opět z kořínků dorostou. Bezbolestná depilace nebo v tomto případě spíše bolestná depilace je tedy krátce trvajícího charakteru. Naproti tomu epilace odstraňuje chloupky i s kořínky.  Tím se docílí dlouho trvajícího efektu. Epilace je prováděna laserem. Laserové světlo ničí kořínky chloupků jeden po druhém. Proto je bezbolestná depilace za pomocí laseru časově náročnější. Za normálních okolností nepatří epilace do kategorie „bezbolestná depilace“ ovšem v našem depilačním studiu jsou všechny trvalé depilace laserem bezbolestné.

Bezbolestná depilace Praha

Bezbolestná depilace, která odstraňuje i kořínky (tedy epilace) je v našem salonu velice oblíbena a je často prováděna po mnoho let.  Aby bezbolestná depilace byla opravdu bezbolestná, je zapotřebí moderní vybavení kliniky a zkušenosti odborných pracovníků. Tyto obě věci jsou v našem studiu samozřejmostí. Není se tedy čeho obávat a objednat se na bezbolestnou depilační proceduru jakékoliv partie vašeho těla. Naše bezbolestná depilace je dostupná každému kdo naše studio v Praze navštíví. Těšíme se na Vás.

Bezbolestná depilace - další služby

Odstranění tetování
Omlazení pleti
Laserová epilace
Léčba akné
Léčba lupenky 
Odstraňování tetování 
Odstranění pernamentního make-upu 
Depilace laserem
Depilace obličeje
Depilace přirození
Depilace brady
Depilace v podpaží
Depilace chloupků na obličeji
Depilace nohou