Trvalá depilace obličeje

Depilace obličeje – základní informace:

Jak dlouho předem je třeba se objednat?
Stačí se objednat jen pár dní před zákrokem.

V domluveném čase jdu hned na řadu nebo musím čekat?
V domluveném čase se klienti dostanou na řadu ihned.

Jak dlouho přesně zákrok trvá?
Zákrok obvykle trvá max. 5 minut.

Mám přijít s umytou tváří nebo mohu mít make-up?
Při zákroku na tváři make-up mít nesmíte. V případě, že se dostavíte s make-upem, máme zde pro Vás k dispozici kvalitní odličovače.

Mohu po zákroku ihned odejít?
Ano, po zákroku může klient okamžitě odejít.

Kolikrát je třeba zákrok absolvovat?
Zákrok se obvykle opakuje cca 3 - 6x.

Jak dlouho pak trvalá depilace obličeje vydrží?
Pokud Vám to někdo řekne předem, buďte opatrní, protože to nelze předem přesně určit. Záleží totiž na mnoha faktorech, takže někomu může trvalá depilace obličeje vydržet měsíc a někomu i rok… My se díky dlouhodobým zkušenostem a kvalitní přístrojům snažíme o to, aby depilace našim klientům vydržela co nejdéle.
 

A ceny?
Zde jsou naše orientační ceny základní depilace obličeje:

horní ret 290,- Kč
brada 350,- Kč
kotlety 350,- Kč
tváře 450,- Kč

Často má mnoho žen například kvůli zvýšené hladině testosteronu na obličeji pár nechtěných chloupků. Tyto malé chloupky, které ač se zdají mnohdy nepostřehnutelným detailem, jsou pro osoby, které se s námi střetnou v bezprostřední blízkosti viditelné. Navíc ve světě full HD fotografií které jsou umisťovány na sociální sítě a tím zobrazovány všem našim přátelům a známým, jsou po přiblížení fotografií vidět veškeré detaily a tím i veškeré nedokonalosti – jako jsou například zmiňované chloupky na obličeji.

Provedení depilace obličeje sama ANO/NE?

Na internetových diskuzích se lze dočíst o nejrůznějších prosbách o radu s poškozenou pletí způsobenou vlastním pokusem depilace obličeje. Jako vedlejší efekt nesprávné depilace obličeje se objevují například i větší pupínky. Velice častá je u špatně provedené depilace obličeje i krupičnatá vyrážka. Pupínky nebo jiné problémy mohou vzniknout i při nesprávném ošetření. Depilace obličeje provedená amatérem může mít tyto neblahé následky, které potvrzují samy ženy, které tuto zkušenost již mají. Depilace obličeje tedy není zákrok typu "zkusím a uvidím" - pokud daná osoba nechce riskovat ošklivé pupínky nebo jiné dočasné poškození pleti. Na provedení depilace obličeje je na místě vyhledat specialisty v místě jako je například naše klinika a nechat si depilaci obličeje udělat zde, s maximální profesionalitou.

Dočasná depilace obličeje vs. Trvalá depilace obličeje (epilace)

Na dočasnou depilaci existují nejrůznější metody, jako jsou například:

  • depilace obličeje voskem
  • depilace obličeje nití
  • depilace obličeje cukrovou pastou

Naše studio však provádí trvalou depilaci obličeje (neboli epilaci obličeje), která má oproti dočasné depilaci obličeje mnohé výhody.

Trvalá depilace obličeje - cena

První z výhod trvalé depilace obličeje je cena – na první pohled je procedura pochopitelně dražší dočasná depilace obličeje, ovšem za pár časových úseků se cena vynaložená na trvalou depilaci obličeje srovná s cenou pravidelně vynakládanou na dočasné depilace obličeje a cena za dočasné depilace obličeje bude už jen exponenciálně růst.

Trvalá depilace obličeje - čas

Další výhodou trvalé depilace obličeje je kromě ušetření financí také ušetření vašeho času. Dočasná depilace obličeje se musí velice často a pravidelně opakovat v řádu například i pouhého jednoho týdne a v horizontu měsíců či dokonce roků čas strávený dočasnou depilací obličeje nespočetně naroste.

Trvalá depilace obličeje - provedení

Poslední výhodou trvalé depilace obličeje je ušetření trápení. Dočasná depilace obličeje vede občas k bolestným procedurám, které mají za následek alergické reakce či poškozování pokožky ať už viditelné nebo poškozování pokožky z dlouhodobého hlediska, kterého si nelze jen tak všimnout.

Trvalá depilace obličeje před rande

Obličej je první místo, na které se nám potencionální partner, nebo člověk se kterým jdeme na rande, podívá. Na obličeji si lze všimnout prvních znaků krásy ale také nedostatků. Depilace obličeje je tedy, před vaším prvním rande, na zváženou. Pokud chce žena udělat na muže opravdový dojem, určitě má snahu o to působit před ním co nejdokonaleji po všech stránkách jak po stránce osobnosti, tak po stránce fyzické. Možná to tak nevypadá, ale někteří muži si všímají detailů velice obstojně a to hlavně právě na první schůzce. Proto depilace obličeje před touto životní schůzkou může být vskutku dobrý nápad jak se ukázat v ještě trochu lepším světle, než z Vás již beztak vyzařuje. Pro nejlépe vypadající efekt pokožky se doporučuje trvalá depilace obličeje pár dní před schůzkou.

Trvalá depilace obličeje pro partnera

Depilace obličeje je aktuální i pro ženy, které již svého partnera získaly. Osoba, které se chceme líbit, může totiž být i dlouhodobý partner, který často ani neprojeví, že mu chloupky na obličeji své přítelkyně vadí a že by byla trvalá depilace obličeje na místě. Nemusí dát ani najevo, že si jich vůbec všiml. Je určitě od každého partnera hezké, když dokáže přejít drobné vady na kráse a jakékoli možné i nemožné úpravy Vašeho zevnějšku. Proč ale nepopřemýšlet o depilaci obličeje a sama se rozhodnout na ni jít. Proč se nelíbit se svému partnerovi ještě o malinko více?

Trvalá depilace obličeje před důležitou pracovní schůzkou

Depilace obličeje je aktuální i při hledání si nového zaměstnání. Ačkoli je to nemilé, hraje vzhled v dnešním světě důležitou roli. Lidé hodnotí a kategorizují ty ostatní hlavně podle vzhledu a víme všichni, jakou roli hraje právě první dojem. Stejně tak jako na rande nebo internetové seznamce se tomu občas děje i při pracovních pohovorech přičemž vzhled může být brán klidně i "jen" jako jeden z faktorů. Vzhled je totiž vnímán při výběru pracovní pozice i podvědomě – depilace obličeje při výběru nového zaměstnání tedy rozhodně není nic neobvyklého a jistě se hodí, pokud jsou požadavky na reprezentativní vzhled při komunikaci se zákazníky. 

Trvalá depilace obličeje pro sebe

Každá žena se chce líbit také především sama sobě. Z toho též pramení sebevědomí a s tím i pocit nadšení a spokojenosti, který z ní pak vyzařuje. Trvalá depilace obličeje je tedy možná i krůček k větší spokojenosti sama se sebou a tím i lepší náladě a sebevědomí nejen ve společnosti.

Trvalá depilace obličeje a rada na závěr

Není úplně moudré z časových, finančních a zdravotních důvodů provádět depilace obličeje na "vlastní pěst" či spíše tvář. Trvalá depilace obličeje je zcela jistě po všech stránkách šetrnější řešení – zbavit se přebytečných chloupků pomocí depilace obličeje jednou pro vždy se určitě vyplatí.

Trvalá depilace obličeje - další služby

Odstranění tetování
Omlazení pleti
Laserová epilace
Léčba akné
Léčba lupenky 
Odstraňování tetování 
Odstranění pernamentního make-upu 
Depilace laserem
Bezbolestná depilace
Depilace brady
Depilace chloupků na obličeji
Depilace horního rtu