Depilace přirození

Depilace přirození – základní informace

Jaké jsou pravidla pro objednání?
Klient by se měl objednat alespoň pár dní před zákrokem.

Jaká je čekací doba před zákrokem?
Čekací doba před zákrokem žádná není – pokud je klient objednaný, tak jde na řadu ihned.

Jak dlouho přibližně provedení zákroku zabere?
Depilace přirození trvá přibližně pět minut.

Je potřeba provést před zákrokem nějaké speciální opatření?
Ne, není zapotřebí žádné speciální přípravy, samozřejmostí je však splnění základních hygienických předpokladů.

Co se bude dít po zákroku?
Po depilaci přirození může klient bez problému hned odejít.

Opakování zákroků je nezbytně nutné?
Ano, pro dlouhotrvající efekt a působivost se depilace přirození musí opakovat přibližně 3 až 6 krát.

Jak dlouho asi depilace přirození vydrží?
To nelze s přesností určit, jelikož to jak dlouho depilace přirození vydrží, záleží na více faktorech. Jeden z těchto faktorů je například schopnost regenerace kořínků. Další faktor, který hraje velkou roli, je typ pokožky. Těchto faktorů je ještě daleko více, proto kdokoliv slibuje určitou konkrétní délku trvání, ten slibuje něco, co nemůže bezpečně a s jistotou splnit (samozřejmě za předpokladu že slibuje delší trvání než je minimální trvání u všech jedinců bez rozdílu faktorů). Délka účinku depilace přirození se tedy u každého klienta liší, ale obecně se pohybuje v řádu několika měsíců až roku. Naše studio má dlouhodobé zkušenosti a nejmodernější vybavení, proto je doba trvání depilace přirození co možná nejdelší. 

Ceník:
Zde je orientační ceník prováděných trvalých depilací:

Třísla – mimo plavky (bikini line) 800,- Kč
Třísla – komplet (brazílie) 950,- Kč
Třísla – komplet + okolí recta 1150,- Kč

Depilace přirození – ANO či NE?

Depilace přirození je stále vyhledávanější procedura obzvláště u žen, avšak není tabu ani u mužů. Otázka zní – jaká je motivace k provedení depilace přirození? Motivace lidí, kteří se nechají depilovat, můžou být rozdílné. Obecně však můžeme říci, že při depilaci – odstranění chloupků daná partie těla působí upravenějším / čistějším dojmem. Depilace přirození se provádí především ze zkrašlovacích důvodů, má ovšem i praktické důvody. Například v letním období se sníží v oblasti třísel tělesná teplota, což je ve velkých vedrech rozhodně příjemné. Také sportovci jistě ocení při vykonávání sportu menší pocení v oblasti třísel a celkově větší pohodlí při vykonávání sportu. Nemusíte být ale zrovna sportovec, abyste se po odstranění chloupků cítili pohodlněji a více svěží. Depilace přirození je vhodná pro muže i ženy všech věkových kategorií.

Depilace přirození voskem?

Pokud nejste fanoušci extrémních sportů, tak se depilaci přirození voskem raději vyhněte. Depilace přirození voskem se rozhodně nedoporučuje a to z toho důvodu, že je i na méně citlivých partií poměrně bolestivá.  

Depilace přirození cukrovou pastou?

Depilace přirození cukrovou pastou je alternativou depilace přirození voskem. Cukrová pasta je levnější a snadnější na aplikaci. Ovšem aplikace cukrovou je jen o něco méně bolestivá než aplikace voskem.  Proto se ani depilace přirození cukrovou pastou také nedoporučuje - s ohledem na zvýšenou citlivost místa aplikace.

Bezbolestná depilace přirození

Mimo depilace přirození voskem a cukrovou pastou existuje ještě depilace přirození laserem. Tato trvalá depilace neboli epilace je ovšem za normálních okolností také poměrně bolestivá procedura – někdy je dokonce více bolestivá než depilace přirození cukrovou pastou či voskem. Navíc trvá déle, takže se tato bolest ještě "násobí ". Naštěstí existuje způsob jak provést opravdu bezbolestnou depilaci přirození a to za pomocí přístroje IPL s laserovou sondou. Tímto přístrojem naše klinika disponuje, a proto jsou všechny depilace prováděné v našem studiu opravdu bezbolestné.

Depilace přirození v oblasti bikin - typy

Depilace přirození v Praze snadno a rychle
Využijte naše služby a nechte se depilovat snadno rychle a bezbolestně v příjemném prostředí a pohodlí našeho studia v Praze.

 • Americká depilace přirození
  Při americké depilaci vám jsou odstraněni chloupky, které přesahují z kalhotek ven. Aplikuje se, především pokud se někdo chystá na dovolenou. Klient si jednoduše vezme s sebou plavky, které bude mít na dovolené na sobě. Odstraněni jsou tedy jen chloupky, které jsou vidět, jelikož vyčuhují z plavek ven.
   
 • Francouzská depilace přirození
  Při francouzské depilaci klient nemá plavky ani spodní prádlo. Odstraní se většina chloupků v oblasti třísel. Ponechá se pouze nějaký určitý vzor, například písmeno "V" nebo proužek či trojúhelník. Tato úprava se společností hodnotí jako velice elegantní a originální a díky depilaci přirození provedené v našem studiu vám daný vzor vydrží co možná nejdéle (v řádu několika měsíců až jednoho roku). To se rozhodně nedá říci o vytvoření tohoto vzoru pouhou žiletkou – za dva nebo tři dny je již vzor narušen znovu narůstajícími chloupky.  
   
 • Brazilská depilace přirození
  Při brazilské depilaci přirození se odstraní naprosto každý chloupek v oblasti třísel. Vytvoří se tak čistý a hladký dojem celé oblasti třísel a klient zažívá větší pohodlí při nošení spodního prádla.

Depilace přirození Praha snadno a rychle

Využijte naše služby a nechte se depilovat snadno rychle a bezbolestně v příjemném prostředí a pohodlí našeho studia v Praze 3.

Depilace přirození - další služby

Odstranění tetování
Omlazení pleti
Laserová epilace
Léčba akné
Léčba lupenky 
Odstraňování tetování 
Odstranění pernamentního make-upu 
Depilace laserem
Depilace obličeje
Bezbolestná depilace
Depilace intimních partií
Depilace v oblasti bikin