Depilace břicha

Depilace břicha – informace:

Kdy se mám objednat?
Objednává se zpravidla pár dní před zákrokem.

Čeká se na zákrok jako u lékaře?
Ne, nečeká – objednaní klienti jdou na řadu ihned. Prosíme však o chození včas, abychom tento standart mohli obstojně dodržovat i pro klienty, kteří přijdou po vás.

Jak dlouho zákrok potrvá?
Zákrok potrvá přibližně 5-10 minut, podle složitosti epilace.

Co udělat před zákrokem?
Očekává a vyžaduje se základní hygiena v celé depilované oblasti – tj. břicha a okolí.

Jaký je postup po provedení zákroku?
Po provedení zákroku již nenásleduje žádný další krok – můžete bez problému odejít.

Je nutno depilaci zadku pomocí IPL opakovat?
Nutností pro opravdu účinnou trvalou depilace, je zákrok alespoň třikrát opakovat.

Po jakou dobu trvá efekt hladké pokožky po depilaci?
V řádu několika měsíců. U každého jedince depilace břicha vydrží jinak dlouho.

Kolik depilace daných partií stojí?
Ceny depilací různých partií uvádíme na stránce depilace ceny.
Depilace břicha (respektive pruhu na břiše) je za cenu 350,- Kč.

Trvalá depilace břicha v létě

Depilace břicha je procedura vyhledávaná především ženami a to hlavně v letním období. Léto je totiž plné koupání – jak v bazénech, tak u jezer nebo na dovolené u moře. Jelikož koupací radovánky jsou v létě opravdu časté a vy své břicho ukazujete světu, tak se depilace břicha náramně hodí. Otázkou je jakou depilační techniku použít? Pokud se provede depilace břicha jednou ze zastaralých metod – například voskem a následně se navštíví koupací zařízení, tak může hrozit infekce vlivem nezahojených kořínků chloupků. Je tedy doporučována návštěva koupacích zařízení alespoň den nebo dva dny po depilaci ale takováto krátkodobá depilace břicha dlouho nevydrží. Je tedy třeba ji pravidelně obnovovat a tak přicházet o návštěvy koupacího zařízení nebo podstoupit riziko infekce z bazénu či riziko vyrážky na depilovaném místě. Proto se doporučuje bezpečná na pokožku šetrná a hlavně bezbolestná trvalá depilace břicha přístrojem IPL kterým v našem depilačním studiu disponujeme. Tato depilace břicha je nejenom bezpečná rychlá a bezbolestná, ale má i dlouhotrvající účinek.

Depilace břicha nejenom v létě

Depilace břicha ovšem není aktuální jen v létě. Například při modellingu nebo jinému druhu focení (například pro katalog s oblečením) je depilace břicha vyhledávána oběma pohlavími. Většina žen své břicho na veřejnosti mimo léto tolikrát neukazuje – pouze pokud pravidelně navštěvuje uzavřená koupaliště. Proč se ovšem nelíbit svému příteli a sama sobě o něco více? Proč se snadno a rychle nezbavit nehezkých chloupků v oblasti břicha? Je to jednodušší, než se zdá – stačí zavolat do našeho depilačního studia a během okamžiku se objednat. Depilace břicha naše studio provádí již řadu let a má řadu spokojených klientů, vyzkoušejte naši kvalitu i vy – věříme, že budete spokojeni.

Depilace břicha - další služby

Odstranění tetování
Omlazení pleti
Laserová epilace
Léčba akné
Léčba lupenky 
Odstraňování tetování 
Odstranění pernamentního make-upu 
Depilace laserem
Depilace obličeje
Depilace přirození
Depilace brady
Depilace v podpaží